فروش آموزش دفاع شخصي با تكنيك لمس نقاط مرگ (ويژه بانوان و آقايان)- اورجينال

1970-01-01T03:30:00+03:30
:
زمان
آموزش دفاع شخصي با تكنيك لمس نقاط مرگ (ويژه بانوان و آقايان)- اورجينال

آموزش دفاع شخصي با تكنيك لمس نقاط مرگ (ويژه بانوان و آقايان)- اورجينال

دسته نرم افزار آموزشي زيردسته ورزشي

شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اينترنتي سايت هستيد ما در اين سايت محصولات مفيد آموزشي و كاربردي را هم به شما ارائه مي كنيم . ما بهترين محصولات را براي رضايت شما گرد آورده ايم

در اين بخش محصول آموزش دفاع شخصي با تكنيك لمس نقاط مرگ ارائه شده است

جهت سفارش آموزش دفاع شخصي با تكنيك لمس نقاط مرگ بعد از مطالعه كامل توضيحات اين كالا ، لطفا فرم سفارش كالا را كه در انتهاي توضيحات درج شده پر كنيد. ارسال به صورت پستي خواهد بود و با پست سفارشي ارسال مي شود و حدود 2 الي 4 طول مي كشد تا كالا را دريافت كنيد. هزينه كالا را موقع تحويل به مامور پست پرداخت كنيد. لذا موقع سفارش نياز به پرداخت هيچ مبلغي نيست .

اگر هم سوالي يا نظري در مورد آموزش دفاع شخصي با تكنيك لمس نقاط مرگ داريد مي توانيد در انتهاي فرم سفارش و در قسمت پيغام درج كنيد

يك نكته : آموزش دفاع شخصي با تكنيك لمس نقاط مرگ داراي گارانتي مرجوعي و گارانتي تعويض رايگان است كه در فاكتور ارسالي نيز اين مورد درج شده است

به پاس احترام و اطمينان دادن به خريداران محترم ، اين كالا داراي 15 روز گارانتي رضايت مشتري مي باشد و در صورت عدم رضايت شما ، كالا تعويض يا كل وجه پرداختي به شما عودت داده خواهد شد.

توضيحات آموزش دفاع شخصي با تكنيك لمس نقاط مرگ به شرح زير است:
كامل ترين مجموعه آموزش ويدئويي دفاع شخصي ديم ماك
از كار انداختن حريف با ضربه به نقاط حساس بدن !
با بهرهگيري از تمرينات ارائه شده در اين مجموعه آموزشي فيلمهاي فشرده ، قادر خواهيد بود در هر محيط و شرايطي از خود دفاع كنيد. دفاع در مقابل دزدان ، متجاوزان و تبهكاران مسلح به سلاح گرم و سرد :
دفاع با دست خالي در مقابل :
- متجاوز مسلح به چاقو
- متجاوز مسلح به سلاح گرم
- متجاوز مسلح به نيزه يا چوب
- دفاع از شخص ثالث
- استفاده از انرژي حركتي حريف براي پرتاب كردن او

- دفاع با كمك كيف ، كتاب ، شانه ، عينك ، كمربند و ... بر اساس حمله به نقاط حساس بدن
دانشي باستاني كه فقط در انحصار استادان بزرگ رزمي قرار دارد
به صورت كامل و دقيق ، نقاط ديم ماك به صورت ويدئويي آموزش داده مي شود و نحوه استفاده از اين نقاط در درگيري هاي رزمي و دفاعي براي تمام افراد چه اشخاص عادي و چه رزمي كاران حرفه اي با ظرافت و حوصله و دقت تمام تشريح شده است.

بدون نياز به داشتن اندام ورزيده !
نقاط ديم ماك نقاط خاصي از بدن انسان هستند كه اعمال فشار يا ضربه به شكلي خاص به آنها باعث از كار افتادن موقتي انرزي در بدن ميشوند. اينها همان نقاطي هستند كه در پزشكي چين و خاور دور به عنوان نقاط طب سوزني به طور عميق مورد مطالعه قرار گرفته اند و تاثير درمانگري آن كاملا تاييد شده استبراي اولين بار در ايران به صورت كامل و دقيق، نقاط ديم ماك به صورت ويدئويي آموزش داده مي شود و نحوه استفاده از اين نقاط در درگيري هاي رزمي و دفاعي براي تمام افراد چه اشخاص عادي و چه رزمي كاران حرفه اي با ظرافت و حوصله و دقت تمام تشريح شده است.استفاده از اين مجموعه براي تمام افراد خانواده شديدا توصيه مي شود

سوال: آيا ياد گرفتن نقاط ديم ماك و نحوه ضربه زدن به اين نقاط فقط به درد رزمي كاران مي خورد؟

جواب: خير! برعكس ، ديم ماك و ضربه به اين نقاط (به قول جت لي در فيلم بوسه اژدها) بيشتر به درد كساني مي خورد كه از لحاظ جثه بدني كوچك و ضعيف هستند و طاقت تحمل مشت ها و ضربات متوالي مهاجمين را ندارند. در واقع اين اشخاص مي خواهند نقاط مشخصي را بدانند كه با ضربه زدن به آن نقاط قادر باشند حريفان غول پيكر و ورزيده را زمينگير كنند. خوشبختانه نقاط ديم ماك در سراسر بدن از سرو گردن گرفته تا دست و پا و شكم وعقب و جلوي بدن پخش شده اند. بنابراين بسته به اينكه كدام قسمت بدن مهاجم در اختيار شما باشد مي توانيد بلافاصله به نقاط ديم ماك همان نواحي ضربه بزنيد و ضمن خلاص كردن خود حريف را از كار بياندازيد و يا حتي او را كاملا زمين گير كنيد.


با ضربات كوچك در نقاط خاص حريف خود را براي مدتي از كار بياندازيد !
نام محصول: آموزش دفاع شخصي با تكنيك نقاط لمس مرگ
تعداد قسمت: ۹ قسمت كامل با كيفيت عالي

ش.م:7896/652

فروشنده: نوين تحصيل

قيمت: 15,000 تومان

درصد :50

روش خريد: براي خريد آموزش دفاع شخصي با تكنيك لمس نقاط مرگ (ويژه بانوان و آقايان)- اورجينال، پس از كليك روي دكمه زير و تكميل فرم سفارش، ابتدا محصول يا محصولات مورد نظرتان را درب منزل يا محل كار تحويل بگيريد، سپس وجه كالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد. جهت مشاهده فرم خريد، روي دكمه زير كليك كنيد.


خريد آموزش دفاع شخصي با تكنيك لمس نقاط مرگ (ويژه بانوان و آقايان)- اورجينال


براي ديدن ساير محصولات اين فروشنده اينجا كليك كنيد.


[ بازدید : 128 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به در گذر زمان است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات