خريد آموزش كنگ فو توآ سنتي هفت خط - اورجينال

1970-01-01T03:30:00+03:30
:
زمان
آموزش كنگ فو توآ سنتي هفت خط - اورجينال

آموزش كنگ فو توآ سنتي هفت خط    - اورجينال

دسته نرم افزار آموزشي زيردسته ورزشي

آموزش كنگ فو توآ سنتي هفت خط

شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اينترنتي سايت هستيد ما در اين سايت محصولات مفيد آموزشي و كاربردي را هم به شما ارائه مي كنيم . ما بهترين محصولات را براي رضايت شما گرد آورده ايم

در اين بخش محصول آموزش كنگ فو توآ سنتي هفت خط ارائه شده است

جهت سفارش آموزش كنگ فو توآ سنتي هفت خط بعد از مطالعه كامل توضيحات اين كالا ، لطفا فرم سفارش كالا را كه در انتهاي توضيحات درج شده پر كنيد. ارسال به صورت پستي خواهد بود و با پست سفارشي ارسال مي شود و حدود 2 الي 4 طول مي كشد تا كالا را دريافت كنيد. هزينه كالا را موقع تحويل به مامور پست پرداخت كنيد. لذا موقع سفارش نياز به پرداخت هيچ مبلغي نيست .

اگر هم سوالي يا نظري در مورد آموزش كنگ فو توآ سنتي هفت خط داريد مي توانيد در انتهاي فرم
سفارش و در قسمت پيغام درج كنيد

يك نكته : آموزش كنگ فو توآ سنتي هفت خط داراي گارانتي مرجوعي و گارانتي تعويض رايگان است كه در فاكتور ارسالي نيز اين مورد درج شده است

به پاس احترام و اطمينان دادن به خريداران محترم ، اين كالا داراي 15 روز گارانتي رضايت مشتري مي باشد و در صورت عدم رضايت شما ، كالا تعويض يا كل وجه پرداختي به شما عودت داده خواهد شد.

توضيحات آموزش كنگ فو توآ سنتي هفت خط به شرح زير است
تاريخچه كونگ فو توآ
از آنجايي كه تعدادي از همراهان نسل جديد به دنبال اطلاعت بالاتر با چگونگي پيدايش كونگ
فو توآ و بنيان گذار آن مي باشند درا اين مقاله نگاهي به تارخ چه اين ورزش خواهيم انداخت.
پورفسور ابراهيم ميرزايي متولد سال ۱۳۱۸ مي باشد.در سال ۱۳۳۷ دبيرستان نظام را در سن ۱۸ سالگي و در سال ۱۳۴۴ دانشكده افسري در نيروهاي كماندويي به اتمام رساند از سال ۱۳۴۴ تا سال ۱۳۴۹به منظور آموزشهاي نيروي مخصوص و ادامه تحصيلات سفرهايي به كشورهاي امريكا،انگليس،فرانسه،ژاپن،كره،لبنان،تايوان،(چين تايپه) و…. مي كند ودر ادامه اين پنج سال حدود ۹ دوره خارجي مي بيند كه آخرين آنها در تايوان مركز كونگ فو كاراتو (ليونگ فو) مي باشد.ايشان در اين دوره هاي آموزشي رزمي لازم را در خصوص كونگ فو كاراتو،تكواندو ،كاراته ، نبرد تن به تن و برخي ديگر از ورزشهاي رزمي كه در آن زمان فقط براي نيرو هاي مخصوص نظامي مجاز بود پشت سر مي گذارد.در سال ۱۳۴۷ دكتراي افتخاري كاراته را از ژاپن و در سال ۱۳۴۸ پس از طي كردن دوره هاي دافوس در كشور كره دان ۵ افخاري تكواندو را از كره دريافت مي كند. هر سال از ميان افسران زبده رنجر ، دلتافورس ، كلاه سبزها كلاه قرمزها و… از امريكا ، ايران ، انگليس….. تعدادي محدود به ستادي به نامه كمربند سياهان كونگ فو كاراتو كه مقر آن در تايوان كه متعلق به ليونگ فو بود اعزام مي شدند.(۱) و در اين معبد تحت عنوان كونگ فو كاراتو آموزشهاي سخت را مي ديدند.
در سال ۱۳۴۹ براي فراگيري آموزشهاي دوره مذكور به تايوان اعزام شد و كمر بند مشكي خط قرمز (دكترا) از اين مركز دريافت كرد. پس از اينكه ايشان از تايوان به ايران باز گشت تز خود را ارائه كرد.
يارومه تا سال ۱۳۵۱ كه به تنظيم كتاب دن كاراته پرداخته است( اين كتاب اولين انتشار در زمينه ورزشهاي رزمي و كاراته در ايران مي باشد و در سال ۱۳۵۲ به چاپ رسيد. ايشان در همين كتاب از كونگ فو و بعظا از كونگ فو كاراتو نام مي برد. ) كاراته سبك گوجوريو را در يگان رزم تن به تن نيرويه زميني ارتش تدريس مي نمود. ايشان در آن زمان به خاطر وجود برخي مشكلات و حضور بعضي افراد نمي توانست به صورت علنني تز خود را اعلام و كونگ فو را آموزش دهد لذا در همين كلاسها با نام كاراته به تعدادي خاص كونگ فو آموزش ميداد.در آن زمان كاراته به صورت انحصاري
در دست سازمان ويژه اي كه مجوز آمزش آن را داشت اداره مي شد. رياست آن را ارتشبد فتح ا…مين باشيان عهده دار بود. گفته مي شود شروع فعاليت كاراته در ايران سال ۱۳۴۳ و بنيان گذار آن دكتر فرهاد وارسته مي باشد. كه تا سال ۱۳۵۰ كمتر به صورت عمومي آموزش آن استفده مي شد. ولي در
دانشكده افسري تعدادي محدود را با سفارش و روابط غير اداري تحت نظر يارومه در باشگاه كاراته ثبت نام نمودند.و راه اندازي آن كم كم به صورت عمومي شروع شد.به طوري كه از سال ۱۳۵۳ برخي از افسران نظامي در استان هاي مختلف كشور نسبت به آموزش اين فنون در سطح كشور اقدام كردند.

ش.م:155/7319955

فروشنده: نوين تحصيل

قيمت: 15,000 تومان

درصد :50

روش خريد: براي خريد آموزش كنگ فو توآ سنتي هفت خط - اورجينال، پس از كليك روي دكمه زير و تكميل فرم سفارش، ابتدا محصول يا محصولات مورد نظرتان را درب منزل يا محل كار تحويل بگيريد، سپس وجه كالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد. جهت مشاهده فرم خريد، روي دكمه زير كليك كنيد.


خريد آموزش كنگ فو توآ سنتي هفت خط    - اورجينال


براي ديدن ساير محصولات اين فروشنده اينجا كليك كنيد.[ بازدید : 53 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به در گذر زمان است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات