خريد سي دي دكتر هلاكويي تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي (10cd) - اورجينال

1970-01-01T03:30:00+03:30
:
زمان
دكتر هلاكويي تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي (10cd) - اورجينال

دكتر هلاكويي تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي (10cd) - اورجينال

دسته نرم افزار آموزشي زيردسته بانوان

دكتر هلاكويي تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي (10cd)

شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اينترنتي سايت هستيد ما در اين سايت محصولات مفيد آموزشي و كاربردي را هم به شما ارائه مي كنيم . ما بهترين محصولات را براي رضايت شما گرد آورده ايم

در اين بخش محصول دكتر هلاكويي تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي (10cd) ارائه شده است

جهت سفارش دكتر هلاكويي تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي (10cd) بعد از مطالعه كامل توضيحات اين كالا ، لطفا فرم سفارش كالا را كه در انتهاي توضيحات درج شده پر كنيد. ارسال به صورت پستي خواهد بود و با پست سفارشي ارسال مي شود و حدود 2 الي 4 طول مي كشد تا كالا را دريافت كنيد. هزينه كالا را موقع تحويل به مامور پست پرداخت كنيد. لذا موقع سفارش نياز به پرداخت هيچ مبلغي نيست .

اگر هم سوالي يا نظري در مورد دكتر هلاكويي تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي (10cd) داريد مي توانيد در انتهاي فرم
سفارش و در قسمت پيغام درج كنيد

يك نكته : دكتر هلاكويي تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي (10cd) داراي گارانتي مرجوعي و گارانتي تعويض رايگان است كه در فاكتور ارسالي نيز اين مورد درج شده است

به پاس احترام و اطمينان دادن به خريداران محترم ، اين كالا داراي 15 روز گارانتي رضايت مشتري مي باشد و در صورت عدم رضايت شما ، كالا تعويض يا كل وجه پرداختي به شما عودت داده خواهد شد.

توضيحات دكتر هلاكويي تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي (10cd) به شرح زير است

دكتر هلاكويي بسته جامع تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي

دكتر هلاكويي بسته جامع تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي

مجموعه جامع و بي نظير تربيت فرزندان از دكتر هلاكويي
در 10 سي دي به صورت MP3 شامل فلسفه تربيت فرزندان و تربيت از تولد تا 19 سالگي


دكتر هلاكويي بسته جامع تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي

اين مجموعه شامل مجموعه هاي زير مي باشد :

* فلسفه تربيت فرزندان : چرا بايد در تربيت فرزندان نهايت تلاش و توجه را كرد ؟ جواب اين سوال و سوالات ديگر را در اين مجموعه بگيريد .

* تربيت فرزندان از تولد تا سه سالگي : كليه بايدهاو نبايدهايي كه بايد در تربيت فرزندان از بدو تولد تا سه سالگي رعايت شود و مطالب مفيد ديگررا مي توان در اين مجموعه يافت . سه سال مهم و تعيين كننده در تربيت فرزندان كه تاثيرات آن در تمام طول زندگي باقي مي ماند .

* تريبت فرزنادن از سه تا هفت سالگي : اهميت اين 4 سال از زندگي فرزندان به اين دليل است كه در اين سنين كودكان خود را آماده ورود به اجتماع مهد كودك - مدرسه و ... مي كنند , محيطي غريب و ناآشنا براي كودكان كه مي توان با تربيت درست در اين سنين از اثرات منفي اين محيط كاست و به حداقل رساند .

* تربيت فرزندان از هفت تا سيزده سالگي : مدرسه , اجتماع و اثرات منفي كه ممكن است بر روي يك كودك در اين سنين گذاشته شود و براي تمام عمر باقي بماند . مواجه و برخورد و تربيت صحيح فرزندان خود را به طور اصولي آموزش ببينيد .

* تربيت فرزندان از سيزده تا نوزده سالگي : نوجواني و مشكلات رسيدن به سن بلوغ هميشه يكي از دغدغه هاي مهم والدين بوده است . با كمك اين مجموعه مي توانيد اين مشكلات را به حداقل رسانيد و در هنگام بروز مشكلات برخورد اصولي با آنها داشته باشيد .

ش.م:978-600-90718-8-3

فروشنده: نوين تحصيل

قيمت: 15,000 تومان

درصد :50

روش خريد: براي خريد دكتر هلاكويي تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي (10cd) - اورجينال، پس از كليك روي دكمه زير و تكميل فرم سفارش، ابتدا محصول يا محصولات مورد نظرتان را درب منزل يا محل كار تحويل بگيريد، سپس وجه كالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد. جهت مشاهده فرم خريد، روي دكمه زير كليك كنيد.


خريد دكتر هلاكويي تربيت فرزندان از تولد تا 19 سالگي (10cd) - اورجينال


براي ديدن ساير محصولات اين فروشنده اينجا كليك كنيد.


[ بازدید : 244 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به در گذر زمان است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات