خريد سي دي آموزش جامع خياطي

1970-01-01T03:30:00+03:30
:
زمان
آموزش كامل خياطي - اورجينال

آموزش كامل خياطي - اورجينال

دسته نرم افزار آموزشي زيردسته بانوان

آموزش كامل خياطي

شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اينترنتي سايت هستيد ما در اين سايت محصولات مفيد آموزشي و كاربردي را هم به شما ارائه مي كنيم . ما بهترين محصولات را براي رضايت شما گرد آورده ايم

در اين بخش محصول آموزش كامل خياطي ارائه شده است

جهت سفارش آموزش كامل خياطي بعد از مطالعه كامل توضيحات اين كالا ، لطفا فرم

سفارش كالا را كه در انتهاي توضيحات درج شده پر كنيد. ارسال به صورت پستي خواهد بود و با پست سفارشي ارسال مي شود و حدود 2 الي 4 طول مي كشد تا كالا را دريافت كنيد. هزينه كالا را موقع تحويل به مامور پست پرداخت كنيد. لذا موقع سفارش نياز به پرداخت هيچ مبلغي نيست .

اگر هم سوالي يا نظري در مورد آموزش كامل خياطي داريد مي توانيد در انتهاي فرم سفارش و در قسمت پيغام درج كنيد

يك نكته : آموزش كامل خياطي داراي گارانتي مرجوعي و گارانتي تعويض رايگان است كه
در فاكتور ارسالي نيز اين مورد درج شده است

به پاس احترام و اطمينان دادن به خريداران محترم ، اين كالا داراي 15 روز گارانتي رضايت مشتري مي باشد و در صورت عدم رضايت شما ، كالا تعويض يا كل وجه پرداختي به شما عودت داده خواهد شد.

توضيحات آموزش كامل خياطي به شرح زير است


اين مجموعه برنامه در 47 قسمت در قالب كلاس درس با هدف آشنايي با انواع دوخت و برش پارچه ها از روي الگوهاي خياطي و اجراي استاد عليرضا قاسمي راوندي مي باشد.

موضوع جلسات:

1- آشنايي با انواع پارچه و چرخ خياطي
2- آشنايي با دوخت هاي مختلف به وسيله چرخ خياطي
3- آشنايي با دوخت دكمه و جادكمه
4- آشنايي با دوخت مغزي صاف و اريب
5- آشنايي با دوخت جيب هاي درز بغل
6- آشنايي با دوخت جيب دو فيلتو ساده و با دهنه
7- آشنايي با دوخت جيب يك فيلتو و جيب باراني
8- آشنايي با شكاف دم دست و دوبل آستين
9- آشنايي با اندازه گيري دامن و شلوار و الگوي دامن
11- آشنايي با دوخت دامن (بخش اول)
12- آشنايي با دوخت دامن (بخش دوم)
13- آشنايي با الگوي دامن هاي پيلي دار
14- آشنايي با حذف ساسون دامن و الگوي دامن هاي مدل دار
15- آشنايي با الگوي دامن هاي كلوش و برش دامن نيم كلوش
16- آشنايي با الگوي دامن هاي ترك و برش دامن شش ترك
17- آشنايي با الگوي دامن دور پيلي و دوخت آن
18- آشنايي با الگوي شلوار
19- آشنايي با دوخت شلوار زنانه (بخش اول)
20- آشنايي با دوخت شلوار زنانه (بخش دوم)
21- آشنايي با الگوي دامن شلواري
22- آشنايي با سايزبندي و اندازه گيري بالا تنه پشت
23- آشنايي با الگوي بالا تنه پيش (مادر الگو)
24- آشنايي با الگوي آستين
25- آشنايي با الگوي يقه هاي جدا
26- آشنايي با تبديل الگوي مادر به بلوز
27- آشنايي با برش و دوخت بلوز
28- آشنايي با دوخت بلوز
29- آشنايي با الگوي لباس هاي بي ساسون و يقه هاي سرخود
30- آشنايي با برش يقه هاي سرخود
31- آشنايي با دوخت يقه هاي سرخود
32- آشنايي با طرح آستين رگلان
33- آشنايي با طرح رگلان ساده و مدل بارداري
34- آشنايي با رگلان نيمه تنگ
36- آشنايي با الگوي شنل
37- آشنايي با الگوي جليقه زنانه
38- آشنايي با آستين دو تكه
39- آشنايي با الگوي كت زنانه
40- آشنايي با الگوي كت (كپ پهلو)
41- آشنايي با الگوي بي يقه ها و دكلته
42- آشنايي با الگوي يقه دراپه (يقه شل)
43- آشنايي با دوخت يقه دراپه
44- آشنايي با الگوي پيراهن مردانه
45- آشنايي بادوخت پيراهن مردانه
46- آشنايي با الگوي كاپشن مردانه
47- آشنايي با الگوي لباس بچه گانه

مجموعه همگام با آموزش خياطي پارسي با اجراي استاد عليرضا قاسمي راوندي و كيفيت بسيار عالي، قابل پخش در كامپيوتر و دستگاه هاي دي وي دي پلير خانگي را به علاقه مندان به فراگيري هنر خياطي تقديم مي كند.
بعضي از اصطلاحات خياطي :
اسموك دوزي يعني چين لانه زنبوري روي لباس نوزاد . فلامنت يعني رشته مداوم و طولاني . كنتراست يعني تضاد . آناتومي يعني تركيب خطوط عمودي ، افقي ، اُريب و منحني . گوده يعني پارچه اصافي به شكل مثلث كه به لباس گشادي ميدهد .

سوزن چرخ خياطي بايد از جنسي باشد كه بر اثر برخورد با مانعي بشكند چنانچه سوزن خم شود ممكن است نوك كمپلت را شكسته و دردسر هاي زيادي را بدنبال داشته باشد . علل شكستن سوزن غير از مورد اول پارچه ضخيم و كشيدن كار از پشت ميباشد .

كاغذهاييكه براي رسم الگو استفاده ميشود انواع مختلف دارد . بعضي مانند كاغذ كاهي بوده و با رسم خط با خودكار روي آن از هم جدا ميشود . دقت كنيد كه هنگام خريد براي الگوهاي اصلي از نوع مرغوب استفاده كنيد . كاغذهاي روغني يا شيشه اي براي الگو درآوردن مناسب نبوده و از آن براي كپي الگو از الگوهاي آماده درمجلات استفاده ميشود. البته هنرآموزان ميتوانند براي تمرين رسم الگو از كاغذهاي بزرگ روزنامه هاي باطله با خودكار رنگي استفاده نمايند. ديگر اينكه كاغذهاي برش نخست بصورت رولهاي بلند آماده ميشوند سپس دستگاه برش آنهارا به قطعاتي به طول تقريبي يك متر ازهم جدا ميسازد. گاه اين برش عمود كامل نبوده و كمي مايل برش ميخورد. شما با تا زدن يك كاغذ از وسط طول و قرار دادن دو لبۀ عرضي روي هم اگر جفت شد ميتوانيد متوجه شويد كه آن كاغذ صحيح برش خورده و هنگام رسم الگو براي خط افقي مي توانيد از لبه كاغذ استفاده كنيد در غير اين صورت يعني زماني كه دو لبۀ عرضي با هم جفت نشد يا بايد براي هر كاغذ بعد از زدن تا ، دو علامت تا نزديكي آن زده خط را صاف نماييد وديگر اينكه از خط كش گونيا استفاده كنيد . هنگام رسم الگو ميتوان جاي دوخت را هم به آن اضافه نمود تا هنگام خط كشي روي پارچه كار ساده شود . بعضي توليديها كه از يك الگو تعداد زياد به دفعات مختلف برش ميزنند الگو را با جاي دوخت روي مقوا كپي كرده و از آن براحتي استفاده ميكنند امّا در اين حالت بخاطر داشته باشيد كه حتماً خط راه پارچه را روي آن رسم نماييد . هنر جويان عزيز مراقبت كنند كه لبۀ كاغذهاي برش از نوع مرغوب خصوصاً محلي را كه قيچي ميكنيد بسيار تيز ميباشد و چنانچه به دست كشيده شود مانند تيغ ميبرّد . و در خاتمه اين نكته اينكه هرگز از قيچي پارچه براي برش كاغذ استفاده نكنيد زيرا كاغذ ، قيچي را براي برش پارچه كند ميكند . اگر چند قيچي داريد كه يك شكل است قيچي كاغذ را با علامتي مشخص كنيد .

هميشه قبل از روغن كاري ، چرخ خياطي خود را از پرزهاي پارچه پاك كنيد . خصوصاً زير صفحه و كار پيش برِِ آنرا ، چون پرز بيشتري آنجا جمع ميشود . بعد از روغن كاري هم مقداري آنرا بحركت درآوريد تا روغن به قسمتهاي داخل رسوخ كند .

جنس نخهاي قرقره ، سيگارت و دوك باهم فرق ميكند . هنگام استفاده از آنها لازم است كشش نخ را متناسب با آنها تنظيم كرد . اگر هنگام دوخت نخ رو شل باشد نخ زير يعني پيچ ماكو را سفت ميكنيم و هر گاه نخ زير شل باشد ( اين مورد بيشتر ديده ميشود ) نخ رو را سفت ميكنيم . نكته مهم آنكه هر دو نخ زير و رو بايد هنگام دوخت باندازه اي سفت باشند كه پارچه جمع نشود .

سايز بندي زنانه روش پارسي

از سايز سي و چهار تا پنجاه و چهار . به اين ترتيب ، قد بالاتنه پشت : چهل و نيم ، چهل و يك ونيم ، چهل و دو ، چهل و دو ونيم، چهل و سه و تا آخر چهل و سه و نيم . در اين اندازه ها يك سانت كول در نظر گرفته نشده كه بعد از رسم الگو بالا ميرود . قد بالا تنه جلو : چهل و دو ، چهل و سه ، چهل و چهار ، چهل و پنج ، چهل و شش ، چهل و هفت ، چهل و هفت و نيم ، چهل و هشت ، چهل و هشت و نيم ، چهل و نُه ، چهل و نُه و نيم . مقدار ساسون هر سايز : چهار ، چهار و نيم ، پنج ، پنج و نيم ، شش ، شش ونيم ، هفت ، هفت و نيم ، هشت ، هشت و نيم ، نُه . كارور پشت : سي و پنج ، سي و شش ، سي و هفت ، سي ونُه ، چهل و يك، چهل و سه ، چهل و چهار ، چهل و پنج ، چهل و شش ، چهل و شش و نيم ، چهل وهفت . دور گردن : سي و دو ، سي و سه ، سي و چهار ، سي و پنج ، سي و شش ، سي و هفت ، سي و نُه ، چهل ، چهل و يك ، چهل و دو ، چهل و سه . دور سينه : هشتاد و سه ، هشتاد و شش ، نود ، نود و شش ، صد ، صد و چهار ، صد و هشت ، صد و دوازده ، صد و شانزده ، صد و بيست ، صد و بيست و چهار . دور كمر : شصت و دو ، شصت و شش ، هفتاد ، هفتاد و چهار ، هفتاد و هشت ، هشتاد و دو ، هشتاد و شش ، نود ، نود و چهار ، نود و هشت ، صد و دو . دور باسن بزرگ : هشتاد و هشت ، نود و دو ، نود و شش ، صد ، صد و چهار ، صد و هشت ، صد و چهارده ،صد و هجده ، صد و بيست و دو ، صد و بيست و هشت ، صد و سي و دو . فاصله سينه : هفده ، هجده ، نوزده ، بيست ، بيست و يك ، بيست و دو ، بيست و دو ونيم ، بيست و سه ، بيست و سه و نيم ، بيست و چهار ، بيست و چهار و نيم . بلندي سينه : بيست و چهار ، بيست و پنج ، بيست و شش ، بيست و هفت ، بيست و هشت ، بيست و نُه ، بيست و نُه و نيم ، سي ، سي و نيم ، سي و يك ، سي و يك و نيم . قد آستين ( بدون اپل ) پنجاه و هفت ، پنجاه و هشت ، پنجاه و هشت و نيم ، پنجاه و نُه ، پنجاه و نُه و نيم و مابقي شصت .

مناسب ترين صابون براي خط كشي روي پارچه همان صابونهاي دستشويي و حمام ميباشد و استفاده از آن هنگامي است كه رو به اتمام بوده و لبه هاي آن تيز شده باشد در آن زمان آنرا روي پارچه اي قرار مي دهيم تا خشك شود بعد از حدود ده روز چنانچه استفاده نشد آنرا داخل كيسه نايلون قرار ميدهيم تا مقداري نرمي خود را حفظ كند . صابونهايي مانند صابونهاي خارجي كه نرم مي باشند مناسب اينكار نمي باشند . صابونهايي را كه طول آنها زياد است را بعد از اينكه ازبسته بندي خارج نموديد با كاردي تيز از وسط نصف كنيد تا در پايان شكل مناسب تري بخود بگيرند . در اين حالت صابون نرم ميباشد و براحتي برش ميخورد . البته بهتر است قبل از استفاده ، مقداري در هواي آزاد بماند تا ماندگاري آن بيشتر گردد. صابونهايي كه در حمام استفاده ميشود را قبل از موعد مقرر براي دست شستن استفاده كنيد چون لبه هاي آن بهتر تيز ميشود . صابون در اين حالت براحتي روي پارچه خط كشيده و بسادگي پاك ميگردد. روي جا صابوني و زير صابون يك اسكاچ ابري كه استفاده از آن بسر آمده قرار دهيد تا اضافه خمير شده ، روي آن بريزد بعد از هر چند وقت كه زياد شد بوسيله آن سينك ظرفشويي را تميز كنيد . اينكه چه مارك صابوني براي اينكار مناسب تر ميباشد را خودتان پيدا كنيد.

انتخاب رنگ لباس :
قهوه اي : قهوه اي رنگ رسمي به شمار مي رود . به ويژه اگر اشيا و لباس هاي چرمي را در رنگ اصلي خود كه قهوه اي است برگزينيد بسيار شيك و رسمي بنظر خواهيد رسيد . رنگ قهوه اي براي محل كار و مكان هاي رسمي عالي است .

سفيد : سفيد سمبل پاكي بي گناهي و صلح است . قدرت سفيد را به عنوان يك رنگ كمكي دست كم نگيريد . آقايان اگر يك شلوار سفيد و خانم ها اگر يك مانتو سفيد در كمد لباس شان داشته باشند مي توانند به راحتي آن را با هر پيراهن و روسري ست كنند .

سياه : سياه رنگ شب و عزاست . ظاهر وزين رنگ سياه آن را محبوب هنرپيشه ها و سياستمداران ساخته است . اگر ميل داريد كه در يك مهماني رسمي تر بنظر بياييد . لباس هايي بپوشيد كه از رنگ سياه در آن استفاده شده است . رنگ سياه شما را لاغر تر نيز نشان مي دهد .

اين آموزشها توسط يكي از بهترين اساتيد هنر خياطي در ايران ارائه شده است و شما را از رفتن به كلاسهاي چند صد هزار توماني بي نياز خواهد كرد.مناسب براي تمامي سنين و علاقه مندان به هنر خياطي .
ارائه شده براي اولين بار در ايران


بهمراه يك عدد سي دي از جديدترين مدلهاي لباس بعنوان هديه
******************************************************
كليه محصولات اين فروشگاه داراي گارانتي تعويض رايگان است
سايت اين فروشگاه در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است

ارسال سريع به تمام نقاط كشور با پست سفارشي يا پيشتاز

پس از ثبت سفارش ، شناسه سفارش را براي پيگيري هاي بعدي يادداشت كنيد

اين محصول در قالب بسته بندي شكيل و ضد ضربه ارسال مي شود

اين محصول داراي پشتيباني بعد از خريد به صورت تلفني مي باشد

1471/23

فروشنده: نوين تحصيل

قيمت: 25,000 تومان

درصد :50

روش خريد: براي خريد آموزش كامل خياطي - اورجينال، پس از كليك روي دكمه زير و تكميل فرم سفارش، ابتدا محصول يا محصولات مورد نظرتان را درب منزل يا محل كار تحويل بگيريد، سپس وجه كالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد. جهت مشاهده فرم خريد، روي دكمه زير كليك كنيد.


خريد آموزش كامل خياطي - اورجينال


براي ديدن ساير محصولات اين فروشنده اينجا كليك كنيد.


[ بازدید : 179 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به در گذر زمان است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات